liated.com

SE MĚNÍ NA

covo

Budete automaticky přesměrování za 5s

Přejít na web covo.cz
Menu
liated.com x
Vision

Portfolio & Práce

Naše úžasné projekty

Prohlédněte si výsledky naší práce v podobě ukázkových referencí webových stránek a e-shopů. Reference vám mohou posloužit také jako inspirace.

depop.com.png

depop.com

Objevte Jedinečnou Módu

Depop je aplikace pro módní trh, kde nová generace přichází objevovat jedinečné předměty. Díky globální komunitě se nakupující a prodávající propojují, aby se móda stala inkluzivnější, rozmanitější a méně plýtvající. Takto vypadá transformující móda.

LINK
celldynamics.it.png

celldynamics.it

Život Není Plochý

CellDynamics podporuje změnu paradigmatu ve výzkumu vědy o živé přírodě přijetím dynamické 3D biologie. Referenční partner schopný poskytnout nejlepší řešení nejmodernější technologie pro zefektivnění, standardizaci a urychlení experimentů na 3D buněčné kultuře.

LINK
freedamedia.com.png

freedamedia.com

Sesterstvo Žen

Freeda inspiruje a angažuje nejmocnější generaci žen. Svým obsahem podporují a oslavují úspěchy žen, prosazují svobodný projev osobního stylu a sesterství žen.

LINK
cubbit.io.png

cubbit.io

Cloudové Úložiště

Cubbit je hi-tech startup založený v roce 2016 na celosvětové misi formovat cloud tak, jak to vždy mělo být. Šetřící přírodu. Šifrovaný. A navždy zdarma.

LINK
zvolsky.png

akzvolsky.cz

Advokátní Kancelář

Advokátní kancelář zabývající se trestním, majetkových a autorským právem. Klient může vytvářet nové příspěvky, upravovat texty a fotografie na stránce, zasílat newsletter.

LINK
poptavamadvokata.png

poptavamadvokata.cz

Nalezněte Svého Advokáta

Na základě Vaší poptávky vyhledají advokáta který bude mít nejen potřebné znalosti a zkušenosti, ale také dostatek času na Váš případ.

LINK
autosepa.png

autosepa.cz

Auto Servis

Veškeré služby servisu vozidel. Ať už potřebujete servisní prohlídku vozu, výměnu provozních kapalin, brzdových destiček a kotoučů, výměnu žárovky – nebo i větší opravy

LINK
Your Website

Váš Web

Jste připraveni s námi spolupracovat? Spojte se s námi!

Využijte naše dlouholeté zkušenosti s vytvářením vícekanálových řešení pro různá webová řešení.

LINK

Jste připraveni s námi spolupracovat? Spojte se s námi!

Liated je synonymum pro Detail