liated.com

SE MĚNÍ NA

covo

Budete automaticky přesměrování za 5s

Přejít na web covo.cz
Menu
liated.com x
About Us

Nejlepší volba pro vývoj webových stránek!

Získejte Perfektní Řešení a Dokonalý Služby

Liated je globalní IT firma poskytující IT řesení jako je Tvorba Webových Stránek klientům z celého světa. Pracujeme s klienty z celého světa, jako je Finsko, Česká republika, Slovensko, Itálie, USA. Liated umožňuje firmám překonávat nové výzvy a dokonce dosáhnout optimálního pokroku ve své cestě. Naše nabídky zahrnují tvorbu webových stránek pro všechny druhy firem a živnostníků. Ve spojení s nabytými zkušenostmi a skvělým týmem dokážeme vytvořit jedny z nejlepších webových stránek, které Vám konkurence bude závidět.

Již řadu let Vám zajišťujeme tvorbu webových stránek

Nespočet projektů a obrovská spokojenost klientů

Thumbs Up 36+

Úspěšných Projektů

Clients 30+

Spokojených Zákazníků

Ideas 23+

Zrealizováno Myšlenek

Success 19+

Navázáno Partnerství

Vision

Vize v Liated

IT společnost s globální působností

Díky mnohaletým zkušenostem z IT světa, se Liated stane špičkou v poskytování tvorbě webových stránek se záviděníhodnými IT řešeními všeho druhu, jaké si lze představit. Chceme být jedničkou mezi poskytovateli tvorby webových stránek a jiných digitálních služeb.

Proč zvolit Liated

Existuje spousta možností pro služby vlastního vývoje webových stránek, ale existuje více důvodů, proč zvolit pouze Liated.

Špičkové Technologie

Bezvadné Ceny

Spokojenost Zákazníků

Dodržování Termínů

Náš zákazník, náš pán

Skvělé Interaktivní Designy

Zkušený Tým

Skvělý Finální Produkt

Špička ve Tvorbě Webových stránek

Bez ohledu na velikost společnosti, nedodáváme nic jiného než jen to nejlepší!

Malým i velkým podnikům z celého světa byly poskytovány prvotřídní webové stránky, blogy, eshopy a další webové aplikace, a to vše díky našemu zkušenému týmu úžasných webových vývojářů. To nám přineslo dlouhodobé partnerství a skvělé vztahy.

30+
Spokojených Zákazníků
depop.png

"Společnost Liated se ukázala jako spolehlivá a efektivní vývojová společnost. Jsou obeznámeni s příslušnými technologiemi a snaží se udržovat kvalitní partnerství mezi námi."

Client Image

Simon Beckerman Zakladatel

cubbit.png

"Společnost Liated šla nad rámec svých kvalit, komunikace, aktualizace a služeb klientům. Od počátečního kontaktu s poptákou potenciálního projektu až po dodání finálního produktu byly profesionální, spolehliví, efektivní a transparentní."

Client Image

Stefano Onofri Zakladatel

celldynamics.it.png

"Vzrušující zkušenosti při práci s tímto úžasným inovativním týmem. Vždy chtějí naslouchat a rozumět vašim potřebám. Vidí Vaši vizi ještě předtím, než vůbec máte představu toho, čeho chcete dosáhnout. Doporučil bych je znovu a znovu."

Client Image

Daniele Gazzola CTO

freeda.com.png

"Pracuji s Liatedem zatím 3 měsíce a je to skvělé. Komunikační aspekt je to, v čem opravdu vynikají, nikdy se mi nestalo, že jsem oslovil tým a přemýšlel, proč neodpovídají. Rychle reagují a včas předávají všechny důležité informace. Nízká cenová nabídka mě přitáhla k Liated, ale kvalita jejich práce je to, proč si je vyberu v budoucnu znovu."

Client Image

Andrea Calderini CEO

Office

Členové našeho týmu

Seznamte se s naším týmem

Náš tým je největší silou naší společnosti, protože hraje klíčovou roli při šlapání na cestě k úspěchu. Ve společnosti Liated máme tým vysoce zkušených a kvalifikovaných odborníků z různých oborů.

Person

Sebastian Manuelli

Programování & Design
Icon
Person

Patrik Paparqurio

Design & Kódování
Icon
Person

Filip Filipiak

Programování & Analýza Dat
Icon
External

Externí Pracovníci

Programování, Design, Kódování
Icon
Success

Úspěch a Uznání

Spokojenost klienta -
Podstata naší dlouhé cesty!

Společnost Liated ušla v průběhu let hodně vzálenou cestu s konzistentním výkonem a udržením kvality znovu a znovu. Naše dominance v globálním prostoru IT jako je Tvorba Webových Stránek je dále zajištěna maximální spokojeností zákazníků, což je faktor, který nám vždy poskytoval náskok před našimi konkurenty na trhu.