liated.com

SE MĚNÍ NA

covo

Budete automaticky přesměrování za 5s

Přejít na web covo.cz
Menu
liated.com x
Header

Nejlepší volba pro tvorbu webových stránek!

Vytváříme: Webové stránky, e-shopy a mobilní aplikace!

V Liated budujeme webové stránky, mobilní aplikace a e-shopové řešení. Věříme v poskytování špičkových řešení pro klienty napříč různými kontinenty a státy.

It consulting

Tvorba webových stránek

Naše služby zahrnují vše, co je základem internetové stránky. Stručně řečeno, webová řešení, která skvěle fungují.

Startup mentroning

Vyvíjíme mobilní aplikace

Dlouhodobě se věnujeme vývoji mobilních aplikací. Zaměřujeme se zejména na cenově dostupné mobilní aplikace pro android a iOS.

Emerging

Přístup, který se vymyká standardům

Dáváme přednost kvalitě před kvantitou!

Myšlení "mimo krabici" máme jako obecný základ, zaměřujeme se více na nových řešeních problémů a poskytujeme Vám ta nejsofistikovanější řešení.

ideation.png
Myšlenka
1

Brainstorming s vyčerpávající analýzou trhu.

designing.png
Design
2

Interaktivní a uživatelsky přívětivé designy pro dokonalost.

process.png
Průběh
3

Využívání nejnovějších technologií a kreativních platforem.

testing.png
Testing
4

Zajištění bezchybnosti finálního produktu bez bugů.

Our Advocates

Čísla jsou našimi obhájci

Protože svět
se točí okolo čísel!

Aby byla každá cesta úspěšná, je důležité znát počet lidí, kteří ve vás věřili. A s více než 30 spokojenými klienty po celém světě jsou čísla sama o sobě svědectvím.

36+
Projektů

Podívejte se na některé z našich prací

depop.com.png

depop.com

Depop je aplikace pro módní trh, kde nová generace přichází objevovat jedinečné předměty. Díky globální komunitě se nakupující a prodávající propojují, aby se móda stala inkluzivnější, rozmanitější a méně plýtvající. Takto vypadá transformující móda.

celldynamics.it.png

celldynamics.it

CellDynamics podporuje změnu paradigmatu ve výzkumu vědy o živé přírodě přijetím dynamické 3D biologie. Referenční partner schopný poskytnout nejlepší řešení nejmodernější technologie pro zefektivnění, standardizaci a urychlení experimentů na 3D buněčné kultuře.

freedamedia.com.png

freedamedia.com

Freeda inspiruje a angažuje nejmocnější generaci žen. Svým obsahem podporují a oslavují úspěchy žen, prosazují svobodný projev osobního stylu a sesterství žen.

cubbit.io.png

cubbit.io

Cubbit je hi-tech startup založený v roce 2016 na celosvětové misi formovat cloud tak, jak to vždy mělo být. Šetřící přírodu. Šifrovaný. A navždy zdarma.

zvolsky.png

akzvolsky.cz

Advokátní kancelář zabývající se trestním, majetkových a autorským právem. Klient může vytvářet nové příspěvky, upravovat texty a fotografie na stránce, zasílat newsletter.

poptavamadvokata.png

poptavamadvokata.cz

Na základě Vaší poptávky vyhledají advokáta který bude mít nejen potřebné znalosti a zkušenosti, ale také dostatek času na Váš případ.

autosepa.png

autosepa.cz

Veškeré služby servisu vozidel. Ať už potřebujete servisní prohlídku vozu, výměnu provozních kapalin, brzdových destiček a kotoučů, výměnu žárovky – nebo i větší opravy

Team Illustration

Tým, díky kterému dávají věci smysl

Naše nepříliš tajná strategie pro neustálý úspěch

Služby pro vývoj webových aplikací na míru zahrnují vysokou úroveň dovedností a znalostí. V Liated máme praxi, za kterou stojí mnohaleté zkušenosti s klienty v oblasti vývoje webových stránek. Právě lidi v týmu učinili tuto pouť užitečnou.

Proč zvolit Liated

Existuje spousta možností pro služby vlastního vývoje webových stránek, ale existuje více důvodů, proč zvolit pouze Liated.

Špičkové Technologie

Bezvadné Ceny

Spokojenost Zákazníků

Dodržování Termínů

Náš zákazník, náš pán

Skvělé Interaktivní Designy

Zkušený Tým

Skvělý Finální Produkt

Špička ve Tvorbě Webových stránek

Bez ohledu na velikost společnosti, nedodáváme nic jiného než jen to nejlepší!

Malým i velkým podnikům z celého světa byly poskytovány prvotřídní webové stránky, blogy, eshopy a další webové aplikace, a to vše díky našemu zkušenému týmu úžasných webových vývojářů. To nám přineslo dlouhodobé partnerství a skvělé vztahy.

30+
Spokojených Zákazníků
depop.png

"Společnost Liated se ukázala jako spolehlivá a efektivní vývojová společnost. Jsou obeznámeni s příslušnými technologiemi a snaží se udržovat kvalitní partnerství mezi námi."

Client Image

Simon Beckerman Zakladatel

cubbit.png

"Společnost Liated šla nad rámec svých kvalit, komunikace, aktualizace a služeb klientům. Od počátečního kontaktu s poptákou potenciálního projektu až po dodání finálního produktu byly profesionální, spolehliví, efektivní a transparentní."

Client Image

Stefano Onofri Zakladatel

celldynamics.it.png

"Vzrušující zkušenosti při práci s tímto úžasným inovativním týmem. Vždy chtějí naslouchat a rozumět vašim potřebám. Vidí Vaši vizi ještě předtím, než vůbec máte představu toho, čeho chcete dosáhnout. Doporučil bych je znovu a znovu."

Client Image

Daniele Gazzola CTO

freeda.com.png

"Pracuji s Liatedem zatím 3 měsíce a je to skvělé. Komunikační aspekt je to, v čem opravdu vynikají, nikdy se mi nestalo, že jsem oslovil tým a přemýšlel, proč neodpovídají. Rychle reagují a včas předávají všechny důležité informace. Nízká cenová nabídka mě přitáhla k Liated, ale kvalita jejich práce je to, proč si je vyberu v budoucnu znovu."

Client Image

Andrea Calderini CEO

Success

Úspěch a Uznání

Spokojenost klienta -
Podstata naší dlouhé cesty!

Společnost Liated ušla v průběhu let hodně vzálenou cestu s konzistentním výkonem a udržením kvality znovu a znovu. Naše dominance v globálním prostoru IT jako je Tvorba Webových Stránek je dále zajištěna maximální spokojeností zákazníků, což je faktor, který nám vždy poskytoval náskok před našimi konkurenty na trhu.